O nas

Garść informacji o nas

Jesteś tutaj:

Witaj!

Świadczymy usługi ogrodnicze od 2003 roku, wcześniej jeszcze od końcówki lat 80 prowadziliśmy sklepy ogrodnicze. Nabyte w ten sposób doświadczenie , połączone z wykształceniem i pasją z jaką wykonujemy naszą pracę, są dla Państwa gwarancją naszej rzetelności.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, proces twórczy zaczynamy od konsultacji z klientem, chcemy dowiedzieć się czego oczekuje od swojego ogrodu. Czy ma być miejscem relaksu, schronieniem przed stresem, gwarem i miejską szarością, czy może tylko ozdobą domu , stworzoną tak aby jej utrzymanie kosztowało jak najmniej wysiłku. Z biegiem lat nauczyliśmy się projektować ogrody tak , aby nie tylko cieszyły oko, ale były jak najbardziej funkcjonalne, a ich pielęgnacja była łatwa i przyjemna.
Współpracujemy z najlepszymi szkółkami, używamy najlepszego sprzętu i gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów co roku poszerzamy zakres swojej działalności, obecnie oprócz usług ogrodniczych oferujemy także:

-instalatorstwo automatycznych systemów nawadniania ogrodów
-mycie dachów , elewacji i kostki brukowej
-sprzątanie terenów po budowie, przygotowanie pod inwestycje (karczowanie)
-układanie kostki brukowej
-odśnieżanie dachów

Obszar naszego działanie to głównie miasto Łódź ale świadczymy usługi na terenie całego województwa łódzkiego. Zachęcamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy i instytucje.